• Do wakacji: WAKACJE!!! dni

Misja Przedszkola

Jesteś tu: » Strona główna » O przedszkolu » Misja Przedszkola

Misja Przedszkola Nr 124

1. W naszym przedszkolu każde dziecko jest jednakowo ważne i kochane.

2. Każdemu dziecku zapewniamy wszechstronny i bezpieczny rozwój zgodny z jego indywidualnym tempem rozwoju.

3. Wykorzystujemy naturalną potrzebę ruchu i eksplorowania otoczenia tak, aby dziecko żyło w zgodzie z własnym ciałem i umysłem, w harmonii z otaczającym go światem i przyrodą.

4. W atmosferze integracji uczymy szacunku, życzliwości, rozumienia, akceptacji dla samego siebie i dla innych.

5. Przedszkole wprowadza dziecko w świat wartości uniwersalnych: piękna, dobra, prawdy i miłości, pośredniczy w przyswajaniu norm postępowania etycznego.

6. Kadra pedagogiczna ciągle doskonali swoje umiejętności.

7. Rodzice są naszymi sprzymierzeńcami i sojusznikami w organizacji procesu wychowawczo-dydaktycznego. Jesteśmy współpartnerami dążącymi do wspólnego celu, jakim jest dla nas dziecko.