Wtorek, 2017-09-26
Cypriana, Justyny

Programy i akcje edukacyjne

Jesteś tu: » Strona główna » Programy i akcje edukacyjne

1. "Ćwiczyć każdy może" - ogólnopolska Akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej organizowana w ramach Roku Szkoły/Przedszkola w Ruchu.

2. "Wrocławskie Dzieci Uczą Segregować Śmieci" - XI edycja projektu prowadzona pod hasłem "Elektryzujący Problem" pod patronatem Urzędu Miejskiego Wrocławia.

3. "Stań po Zielonej Stronie Mocy" - II edycja akcji edukacyjno-ekologicznej organizowanej przez SLAM-POLAND.

4. "Listy dla Ziemi" - ogólnopolska akcja ekologiczna organizowana przez fundację ekologiczną "Arka".

5. Akcja "Nakrętkowo" organizowana przez fundację "Potrafię Pomóc" na rzecz dzieci niepełnosprawnych z wadami rozmowjowymi.

6. "Program profilaktyki próchnicy zębów u dzieci w wieku przedszkolnym, 3-5 lat" organizowany przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia.

7. Akademia Aquafresh - Ogólnopolski Program Edukacji Zdrowotnej.

8. "Dzieciaki Mleczaki" - Program edukacyjny organizowany przez Polską Izbę Mleka.

9. Udział w akcji "Cały Wrocław Czyta Dzieciom".

10. Udział w programie "Kubusiowi Przyjaciele Natury".

11. Udział w I edycji kampanii "Nasz Czysty Wrocław".

12. Tydzień Bezpiecznego Przedszkola: Bezpieczne Przedszkole Dziś - Bezpieczne Społeczeństwo. I ogólnopolski tydzień bezpiecznego przedszkola.

13. Akademia Misia Haribo - "Poznaj świat z Misiem Haribo".

14. Mamo, tato - wolę wodę